Data zapisów: 08-10-2018 19:00 - 15-10-2018 19:00
Kategoria: [ PS4 ] Puchary
Opis turnieju

Każdy przystępujący do rozgrywek zgadza się z ustaleniami regulaminu i zobowiązuje się do jego
przestrzegania oraz do respektowania wszelkich decyzji moderatora rozgrywek odnośnie turnieju

Za wygranie Rankingu fifa 19  Nagroda 100zl

dministrator rozgrywek : patryk2014 (GG : 10948719)

System rozgrywania meczy: Gramy z wylosowanym przeciwnikiem mecz + rewanż

!!! ZAKAZ UŻYWANIA EDYTOWANYCH FORMACJI!!!

!!ZAKAZ MUROWANIA BRAMKI: NIE MOŻNA GRAĆ FORMACJAMI Z PIĄTKĄ OBROŃCÓW !!!

1.Chcąc zagrać z przeciwnikiem zapraszamy go do listy znajomych

2.Następnie umawiamy się na mecz i zapraszamy do meczu poprzez "mecze towarzyskie online" (nie mozna zmienic na starą obrone) naciskając na nick gracza dwa razy przycisk "X".

3. Bywają przypadki gdy składy online się nie aktualizują automatycznie więc widzimy zupełnie inne składy niż np w poprzednim meczu w takim przypadku rozłączamy się z przeciwnikiem i prosimy by uaktualnił składy online. Najprostszy sposób to wejście w popularne "sezony" i tam zostaną zaktualizowane oraz zapisane.

Fair Play:

Pamiętaj ,że głównym celem grania w FIFE jest dobra zabawa ,więc baw się dobrze ale pozwól także innym się dobrze bawić . Zakaz grania na czas! Zakaz grania starym systemem obrony!

Po rozpoczęciu meczu każdy zobowiązany jest kilkukrotnie nacisnąć przycisk odbioru piłki ( kolko na padzie 3 x) w celu sprawdzenia rodzaju ustawionej obrony(piłkarz wykona charakterystyczny ruch noga do przodu). Następnie gracz który wykona tę czynność oddaje piłkę rywalowi i robi tę sama czynność z przyciskiem odbioru piłki na padzie. Dotyczy to zarówno pierwszej połowy jak i drugiej połowy meczu, w drugiej połowie zaraz po rozpoczęciu wykonujemy tę samą czynność. Zdarza się, iż w trakcie meczu robimy pauzy więc żeby nie było żadnych nieporozumień to wykonujemy tę samą czynność czyli "nogę".

Rezultaty:

Obydwaj gracze są zobowiązani i odpowiedzialni za podanie poprawnego rezultatu końcowego meczu. Zwycięzca spotkania uzupełnia wymagane pola wyników końcowych i przekazuje do akceptacji przeciwnikowi. Walkowery zgłaszamy na forum w odpowiednim dziale poprzez wklejenie screena z rozmowy

Postanowienie Końcowe:

O awansie do kolejnej rundy decydują dwa bezpośrednie mecze między przeciwnikami.Jeśli w pierwszym meczu i w drugim był remis gramy 3 mecz w którym gramy całą 1 połowę jeśli któryś z graczy nie uzyska przewagi bramkowej lub też jeśli połowa zakończy się remisem gramy drugą połowę tego samego meczu. W drugiej połowie obowiązuje "złota bramka".
Jeśli w pierwszym meczu gracz nr 1 wygrał z graczem nr 2 [4-0], a w drugim meczu gracz nr 1 przegrał z graczem nr 2 [5-0] ,awans uzyskuje gracz nr 2 ,gdyż sumujemy dwa mecze i gracz nr 2 przechodzi dalej ponieważ wynik zsumowany wynosi 5-4.W finale gramy jeden mecz,jeżeli na koniec spotkania będzie remis gramy 2 mecz.
Gramy całą 1 połowę jeśli któryś z graczy nie uzyska przewagi bramkowej lub też jeśli połowa zakończy się remisem gramy drugą połowę tego samego meczu. W drugiej połowie obowiązuje "złota bramka".