5 najlepszych gier RPG na Androida

ETERNIUM

Eternium to popularna gra RPG na Androida z ponad dwoma milionami pobrań w Google Play Store. Jest to tytuł posiadający kilka cech, które sprawiają, że jest on płynny, przyjemny i intuicyjny. Mowa o grze z grafiką bardzo zbliżoną do mitycznego Diablo. W Eternium możesz wybrać spośród wielu różnych klas postaci, wszystkie z unikalnymi umiejętnościami i zdolnościami, a także stylami gry, więc jak najszybciej rozpocznij swoją przygodę sam lub z przyjaciółmi!

Dungeon Hunter

Dungeon Hunter to bardzo popularna gra na Androida w kategorii gier mobilnych. Poznasz tu wiele umiejętności, zaklęć i różnych kombinacji ataków, które będziesz rozwijał w miarę mądrego pokonywania przeciwników.

Warto również zaznaczyć, że posiada ona tryb online, w którym można grać ze znajomymi. Jest kilka odsłon tej gry, ale my polecamy Dungeon Hunter 5, bo jest pełna zbroi, mieczy i fajnych strojów, które zafascynują Cię od pierwszej rozgrywki. Nie wiesz czym są gry RPG? Dowiedz się na czym one polegają tutaj: https://www.pasje.pl/gry-rpg-rozrywka-na-dlugie-jesienne-wieczory

Guardian Tales

Guardian Tales to jedna z najlepszych gier RPG na Androida, nawet jeśli ma dość tandetną grafikę. Mimo to jest to jedna z najgłębszych i najprzyjemniejszych gier RPG na urządzenia mobilne tego 2022 roku. Ciesz się zwykłą satysfakcją z progresji postaci, połączoną z rozwiązywaniem zagadek, lochami, bossami, trybem PvP, gildiami społecznymi, a nawet możliwością stworzenia własnego pływającego zamku. Obecnie gra ma ponad 5 milionów pobrań w Google Play Store, co czyni ją jedną z najpopularniejszych gier w tym gatunku.

Genshin Impact

Nie sposób stworzyć listę najlepszych gier RPG na Androida bez wspomnienia o Genshin Impact. W tej grze online otrzymujesz dostęp do gigantycznego otwartego świata, w którym możesz awansować i odkrywać po prostu wszystko. Fabułą, historia, grafika, muzyka i mechanika są naprawdę imponujące. Bez wątpienia jest to jedna z najbardziej efektownych gier w tej kategorii

RPG TORAM

RPG Toram to gra RPG na Androida, która pozwala połączyć się i grać z tysiącami innych graczy online. Dostosuj swoją postać tak, jak chcesz, używaj magicznych przedmiotów, rozwijaj swoje umiejętności, zbieraj broń, rozwiązuj zagadki, aby zdobyć nagrody i odkrywaj piękne krainy z przyjaciółmi. Gra posiada ciekawą fabułę związaną z postkatastroficznym uniwersum, w którym znajdziemy cztery odrębne światy.