Ciekawe gry dwu lub wieloosobowe – zagraj w nie ze znajomymi!

Wspólne granie z drugą połówką może być ciekawym eksperymentem, które zbliży Was i stworzy wspólne pole zainteresowań oraz wymiany doświadczeń.

Jeżeli szukasz wyboru gier, które sprawdzą się dla dwóch, jak i więcej osób (jest to świetny pomysł na spędzenie czasu w gronie znajomych!), zerknij na listę, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie!

Interesujące gry z trybem wieloosobowym:

  • “It takes two” – barwna gra przygodowa o parze przeżywającej kryzys w związku, która w magiczny sposób została zamieniona w lalki stworzone przez ich córeczkę. Wspólnymi siłami i działaniami opartymi na zaufaniu muszą się zmierzyć z przeciwnościami na swojej drodze, aby wrócić do domu. Recenzje tej gry znajdziesz pod tym odnośnikiem: https://centrumgry.pl/przyjemny-tytul-na-dlugie-godziny-grania-recenzja-gry-it-takes-two/.
  • “Children of Morta” – oparta na stylistyce retro pozycja, w której gracze wcielają się w członków rodziny Bergsonów, od pokoleń strzegących tytułowej góry. Razem, dzięki niezwykłym umiejętnościom każdego z nich, muszą powstrzymać szerzący się chaos.
  • “Don’t starve together” – jest to kooperacyjny wariant gry “Don’t starve”, nieco mrocznej gry survivalowej, w której gracze zmuszeni są przetrwać jak najdłużej w dzikim, niebezpiecznym lesie.
  • “Unravel Two” – ciepła, kooperacyjna platformówka, w której gracze kierują sympatycznymi postaciami stworzonymi z włóczki. Ich zadaniem jest wspólne przetrwanie przeciwności losu, które czekają na nich podczas podróży.
  • “Overcooked 2: Rozgotowani” – technicznie banalnie prosta gra, jednak w praktyce wymaga wiele cierpliwości i doskonałego zgrania z partnerem. Gracze wcielają się w kucharzy, a ich zadaniem jest jak najszybsze przygotowanie rozmaitych posiłków.