Gry podobne do The Sims

The Sims to niesamowicie dobra i bardzo wyjątkowa seria gier. Jeśli chodzi o symulatory życia, The Sims jest niekwestionowanym liderem i nie ma sobie równych. Prawdą jest jednak, że czasami mamy ochotę odkryć coś innego, ale mającego wspólne podstawy. W tym celu stworzyliśmy listę 3 gier, które są podobne do serii The Sims.

Second Life

Second Life jest uważane za internetową wersję The Sims. Od czasu wydania w 2003 roku, gra bardzo się rozwinęła i nadal jest bardzo aktywna. Chociaż nie możesz zrobić wszystkiego, co oferuje referencyjna saga, ma ona wiele możliwości społecznościowych, które sprawią, że nigdy nie będziesz się nudzić.

Możesz poznać wielu innych ludzi, którzy również grają w Second Life, uczestniczyć w zajęciach grupowych, chodzić na zakupy itd. Być może najbardziej przekonującym aspektem tej gry jest jej potężny kreator postaci i przedmiotów. Powodem, dla którego w grze jest tak dużo treści, jest fakt, że gracze byli w stanie stworzyć ich tysiące przedmiotów na przestrzeni lat. Jeśli uwielbiałeś ten aspekt The Sims, tutaj możesz to robić bez ograniczeń!

Powiązany artykuł dla fanów tej gry: The Sims – skąd się wzięła popularność tej gry?

Avakin Life

Gra Avakin Life jest pod pewnymi względami podobna do Second Life, choć jest bardziej skoncentrowana na stronie społecznej i modowej. W tym sensie, jeśli to, co kochasz w The Sims to przymierzanie różnych strojów i części garderoby, zmienianie włosów i dzielenie się swoimi upodobaniami z innymi ludźmi na całym świecie, Avakin Life jest dla Ciebie! Gra Avakin Life zachęca również graczy do wprowadzania własnych zmian w swoich domach, ponieważ zawiera wiele opcji aranżacji wnętrz. Jak widać, ta gra naprawdę koncentruje się na wszystkich aspektach mody. Jeśli jesteś fanem tego sektora, poczujesz się jak w domu. Jeśli nie, zawsze możesz porozmawiać na czacie i dobrze się bawić z setkami tysięcy graczy.

Virtual Families 2

Gra jest symulatorem offline podobnym do Simsów, który skupia się znacznie bardziej na aspekcie rodzinnym. Zaczynasz jako jedna osoba, a Twoim celem jest znalezienie partnera i zbudowanie rodziny, która będzie trwać z pokolenia na pokolenie. Jednocześnie możesz dostosować dom do swoich potrzeb i nadać mu wszystkie osobiste akcenty, które uznasz za stosowne. W porównaniu z tym, co ma do zaoferowania seria Sims, ta gra jest o wiele prostsza. Możesz poprowadzić swoją postać w kierunku danego typu osobowości i sprawić, by miała określoną ścieżkę kariery. A jeśli uwielbiasz modyfikować domy, możesz je rozbudowywać i zmieniać bez żadnych problemów!