Zarabianie w grze cs:go

Zarobek dla młodych

Dużo ludzi, a przeważnie studentów czy uczniów niższych szkół szukają pracy w internecie. Okazuje się, że istnieje bardzo ciekawe rozwiązanie ich poszukiwań. Zapewne wielu z nas codziennie korzysta z komputera i większość z nas poświęca pewną część czasu na gry komputerowe. Zastanawialiście się że możecie dzięki nim zarabiać? Jest to możliwe! Gra Counter-Strike: Global Offensive stworzona w 2012 roku przez studia Valve Corporation, gwarantuje nam dorobienie sporej ilości pieniędzy. Nie należy to jednak wiązać ze stałym zyskiem, ponieważ jak wiadomo tylko gracze profesjonalni oraz wydawca mogą się utrzymać z tej gry. A więc przechodząc do głównej idei tego artykułu…
Jest wiele sposobów na zarobieniu dzięki tej grze. Pierwszym sposobem jest nabicie tzw. rangi. Pewnie się zastanawiasz jak to wiąże się z zarabianiem? Otóż…kupujesz grę na allegro. pl, która kosztuje przeciętnie 23zł. W tej grze występują już wcześniej wspomniane rangi. Jeśli grasz i jesteś coraz lepszy ranga wzrasta. Przykładowo po tygodniu będziesz miał rangę,,Gold Nova I" i w ten sposób wartość twojej gry wzrosła dwukrotnie! Oczywiście wyższe rangi są o wiele droższe, lecz to wymaga od nas dużej wprawy w grze oraz wiele poświęconego czasu.

Darmowe gry dostępne dla wszystkich.

Skiny broni

Drugim sposobem na zarobienie tej gry są skiny broni. Nie musisz grać, aby zarobić! Najszybszym sposobem zarobienia jest kupienie noży, które są wart od ok. 80 euro. Kupujemy za najniższą cenę i sprzedajemy za większą. Pewnie się zastanawiasz czy to się opłaca? Oczywiście! kupujesz nóż na steam za euro, a sprzedajesz za dużo większą cenę w pln na allegro. pl. Sprzedaż na steam się nie opłaca, ponieważ nie wypłacają nam środków, chyba że chcemy zarobić na coś wartościowego.
Trzecim, a zarazem ostatnim przeze mnie znanym sposobem jest tzw. bukmacherka. Pewnie nie raz obiło Ci się o uszy hasło: Virtus Pro, najlepszy polski zespół omawianej gry. Wystarczy założyć konto u dowolnego bukmachera i obstawiać mecze ulubionych zespołów.